
Чохол Lenovo Tab M8 TB-8505F 8505X TB-8705F 8705X Ultra Slim обкладинка Зелений
220 ₴
- Немає в наявності
+380 (73) 191-09-05
lifecell- +380 (98) 191-09-05Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чохол обкладинка для Lenovo Tab M8 TB-8505F 8505X TB-8705F 8705X.
Кольори в наявності: фіолетовий.
Матеріал: штучна шкіра (PU)
Захист планшета від подряпин і ударів.
Чохол зроблений спеціально для Lenovo Tab M8 TB-8505F 8505X TB-8705F 8705X, є всі вирізи під камеру, кнопки і роз'єми.
Розмір планшета: 199,1x121,8x8,15 мм
У закритому положенні чохол фіксується магнітами.
Можна використовувати як підставку.
Так само є в наявності захисні плівки на екран і захисне скло.
Чохол + плівка 260 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 199.1 мм |
| Ширина пристрою | 121.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| колір | чорний |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴