Сумка шопер з леопардовим принтом
Матеріал: джинс котон
Розмір 36х40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Підкладка | Так |
| Щільність | 280 г/м2 |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴


