
Чохол Clear Acrylic Y-type Lenovo Yoga Tab 11.1" (2025) TB710FU / Xiaoxin Pad Pro GT з магнітною застібкою Сірий
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10932
+380 (73) 191-09-05
lifecell- +380 (98) 191-09-05Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Clear Acrylic Y-type для планшета Lenovo Yoga Tab 11.1" (2025) TB710FU / Xiaoxin Pad Pro GT з місцем для стілусу.
Матеріал: штучна шкіра (PU), Clear Acrylic (прозорий акрил) і TPU (м'який кольоровий бампер)
Захист планшета від подряпин і ударів.
Чохол зроблений спеціально для Lenovo Yoga Tab 11.1" (2025) TB710FU / Xiaoxin Pad Pro GT, є всі вирізи під камеру, кнопки та роз'єми, кріплення для стілусу.
Планшет вкладається в силіконовий бампер і надійно фіксується.
Бампер повністю відповідає розмірам планшета.
Розмір планшета: 255.5 x 165.8 x 8.3 мм
У закритому положенні чохол фіксується магнітами.
Можна використовувати як підставку.
Автосон. Планшет вмикається під час відкриття та йде в сон під час закриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 255.5 мм |
| Ширина пристрою | 166.15 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Тип | Книжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

