Чехол Ultra Slim для Huawei MediaPad T3 7.0 (BG2-W09)

Матеріал: штучна шкіра (PU) і пластик
Колір: червоний, темно-синій, рожевий, блакитний.
Захист планшета від подряпин і ударів.
Чохол зроблений спеціально для Huawei MediaPad T3 7.0 (BG2-W09), є всі вирізи під камеру, кнопки та роз'єми.
Планшет застібається в пластиковий бампер і надійно фіксується.
Бампер повністю відповідає розмірам планшета.
Розмір планшета: 103.68x179x8.6 мм
У закритому положенні чохол фіксується магнітами.
Можна використовувати як підставку.
Також є в наявності захисні плівки на екран і захисне скло.
Чехол + пленка 270 грн.
Чохол + скло 370 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 103.68 мм |
| Ширина пристрою | 179 мм |
| Товщина пристрою | 8.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴




